DERMO-KOSMETYKI

w oparciu o najwyższe stężenie składników morskich, w oparciu o najwyższe stężenie ekstraktów z alg, z chemicznym podobieństwem do płynów ustrojowych człowieka, o wyjątkowo wysokiej absorpcji,

O NAS

Podobieństwo fizjologiczno-chemiczne składu jakościowego wody morskiej oraz plazmy krwi ludzkiej udowodnione przez RENE QUINTON w 1904 roku fascynowało i było natchnieniem dla André Zagozda do prowadzenia intensywnych badań wody morskiej i jej naturalnego bogactwa – alg laminarnych.

Badania te doprowadziły w 1989 r. do uzyskania w skali przemysłowej wyjątkowo wysoko skoncentrowanego ekstraktu wodnego z alg Laminaria Digitata – SEA PLASMA®. Symbolu wyróżniającego dermo-kosmetyki aboratorium i gwarantującego ich unikatową efektywność.

Dziś, Laboratorium AZ kontynuuje badania wody morskiej i tworzy nowe, efektywne receptury dermo-kosmetyków, odpowiadające na wyzwania dzisiejszej kosmetologii.

OSIĄGNIĘCIA

Laboratorium André Zagozdy jako pierwsze na świecie stworzyło i wprowadziło na skalę przemysłową kilka niezwykle efektywnych preparatów:

SEA PLASMA® - UNIKATOWY W SKALI ŚWIATOWEJ EKSTRAKT Z ALG ORAZ OPRACOWANIE NOWYCH TECHNOLOGII UMOŻLIWIAJĄCYCH WPROWADZENIE GO DO FORMUŁ KOSMETYKÓW AZ

Działanie: stymulacja i regulacja metabolizmu oraz wymiany międzykomórkowej, remineralizacja, nawilżanie, dożywianie, detoksykacja. Działa również jako naturalny bio-wektor.

Wyjątkowo wysoko skoncentrowany ekstrakt wodny z alg Laminaria Digitata (ponad 50% suchej masy) – SEA PLASMA® jest efektem zastosowania nowej technologii ekstrakcyjnej, wyłącznie w fazie wodnej, bez dodatków ani konserwantów. Surowcem wyjściowym są jedynie wyselekcjonowane świeże algi Laminaria Digitata. Po etapie silnej kondensacji i zagęszczania, następuje specyficzna filtracja. W celu uzyskania 1 kg ekstraktu SEA PLASMA® używa się 20 kg świeżych alg (proporcja 1: 20), podczas gdy proponowane na światowych rynkach extrakty algowe są 20 krotnie słabsze – 1 kg koncentratu uzyskiwany jest z 1 kg świeżych alg (proporcja 1:1). Osobnym wyzwaniem było opracowanie technologii pozwalającej na wprowadzenie tak niezwykle aktywnego składnika do wszystkich formuł AZ.

SOD (DYSMUTAZA PONADTLENKOWA)

Działanie: Silny antyoksydant. Powoduje znaczny wzrost (≥ 40%) naturalnej odporności komórek organizmu na stres oksydacyjny i łagodzenie stanów zapalnych.

Laboratorium André Zagozda jako pierwsze na świecie połączyło ekstrakt algowy SEA PLASMA® z unikatowym mikronizowanym ekstraktem z miąższu jednego z gatunków melona o bardzo wysokiej zawartości SOD (dysmutaza ponadtlenkowa – silny antyoksydant) oraz sporą grupą innych „wymiataczy wolnych rodników“ takich jak: Katalaza, Co–enzym Q10 czy witamina E.

Najbardziej znanym przykładem produktu, w którym po raz pierwszy na świecie zastosowano ten typ SOD, jest formuła kremu liftująco-reperującego stworzona przez Laboratorium razem z całą linią dermo-kosmetyków na zamówienie Cindy Crawford i sprzedawaną przez słynną modelkę pod nazwą Meaningful Beauty. Najnowsza wersja tego kremu jest sprzedawana przez Laboratorium pod nazwą Perfect Lift Cream.

AKTYWNA WITAMINA C- 25% W PUDRZE

Działanie: Silny antyutleniacz, silne działanie anti-aging i przeciwzapalne.

Laboratorium André Zagozda, jako pierwsze na świecie wykreowało tak silny i skuteczny dermo-kosmetyk zawierający aż 25% aktywnej witaminy C.

Ten bardzo aktywny preparat o wyjątkowo szerokim spektrum działania, może być stosowany miejscowo lub dzięki doskonałej kompatybilności z pozostałymi reparatami AZ może być zmieszany z dowolnie wybranym kremem i w tej formie aplikowany na większe powierzchnie ciała. Preparaty AZ zawierają ekstrakt z alg SEA PLASMA®, który zapewnia im aktywne środowisko jonowe – niezbędne do przeprowadzenia witaminy C do wnętrza skóry, czyli tam, gdzie dopiero może efektywnie wykazać swoje właściwości m.in. przeciwstarzeniowe.

POŁĄCZENIE WYSOKO SKONCENTROWANEGO EKSTRAKTU Z ALG LAMINARIA DIFITATA Z AŻ 10% STĘŻENIEM NATURALNYCH OLEJKÓW ETERYCZNYCH

Działanie: Regeneracja, witalizacja, remineralizacja i detoksykacja.

Laboratorium André Zagozda jest pierwszym na światowych rynkach, któremu udało się połączyć nadzwyczaj wysoko skoncentrowany ekstrakt algowy SEA PLASMA® z ponad 10% stężeniami naturalnych olejków eterycznych. Połączenia te zostały zastosowane w unikatowych w skali światowej recepturach preparatów dla balneoterapii.

40

ZAWARTOŚĆ WIĘCEJ NIŻ 40% SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH W PRODUKTACH AZ Standardowa zawartość składników aktywnych w kosmetykach wynosi od 3 do 7%

25

Procent czystej, aktywnej witaminy C. Najsilniejsza witamina na rynku. Możesz dodać go do każdego kremu AZ, aby był jeszcze bardziej skuteczny.

13

NAJWYŻSZE OSIĄGNIĘCIA I NAGRODY Odkryj SEA PLASMA ® - unikalny, wysoce skoncentrowany ekstrakt z czystej wody z alg Laminaria Digitata.

30

LAT WYSOKIEJ JAKOŚCI DERMO-KOSMETYKI Przez trzy dekady André Zagozda prowadził różnorodne badania dotyczące wody morskiej.
NA CZYM POLEGA WŁAŚCIWA PIELĘGNACJA TWARZY ?

Właściwa pielęgnacja skóry twarzy polega na codziennym, dokładnym jej oczyszczaniu łagodzącymi i odżywiającymi preparatami oraz systematycznym uwalnianiu jej z martwych komórek delikatnymi i pobudzającymi regenerację peelingami, a także jej codziennym głębokim nawilżaniu i intensywnym dożywianiu preparatami pełnymi naturalnych, wykazujących bio-podobieństwo ze skórą składników.

Aby mieć piękną i jak najdłużej młodo wyglądającą skórę, należy zdrowo i regularnie się odżywiać, dbać o odpowiednią ilość snu oraz o codzienną aktywność ruchową i relaks najlepiej na świeżym powietrzu.

FACE | BODY | HAIR | DIET

NA CZYM POLEGA WŁAŚCIWA PIELĘGNACJA CIAŁA ?

Właściwa pielęgnacja ciała polega na systematycznym oczyszczaniu skóry ciała nie wysuszającymi produktami i delikatnymi pilingami oraz jej codziennym głębokim nawilżaniu i intensywnym dożywianiu preparatami pełnymi naturalnych i bio-kompatybilnych ze skórą składników.

Ważna jest także regularna eliminacja zalegających w ciele płynów z toksynami (detoks) poprzez kąpiele algowe oraz odblokowywanie zastojów energetycznych i przywracanie wzorców ruchowych poprzez masaże, odpowiednią gimnastykę i prawidłowe oddychanie.

Aby mieć piękne i sprawne ciało, należy utrzymywać odpowiednią wagę, zdrowo i regularnie się odżywiać oraz dbać o codzienną aktywność ruchową w jak najróżniejszych formach.

FACE | BODY | HAIR | DIET

NA CZYM POLEGA PRAWIDŁOWA PIELĘGNACJA SKÓRY GŁOWY I WŁOSÓW ?

Aby zapewnić prawidłowy wzrost i witalność włosom, należy bezustannie dostarczać im budulca, jakim są aminokwasy (zwłaszcza – cystyna) oraz intensywnie je dożywiać poprzez stałą dostawę związków nieorganicznych w postaci mikro i makro elementów (m.in. cynk, żelazo, selen, miedź, molibden), soli mineralnych i witamin (m.in. wit. A, B7-Biotyna, B12, B9-kwas foliowy).

Konieczne jest także pobudzanie mikrokrążenia by umożliwić dostarczenie i lepsze przyswojenie w/w składników cebulkom włosów oraz poprawić dotlenienie w całej skórze głowy.

FACE | BODY | HAIR | DIET

AZ DIET wg ANDRé ZAGOZDA - KURACJA UNIKATOWA

Jest naturalna, łatwa w stosowaniu i bardzo efektywna a jednocześnie poprawia stan zdrowia i samopoczucia oraz kondycję i wygląd ciała. W celu osiągnięcia tych efektów obok obniżenia wartości kalorycznej posiłków organizm jest intensywnie dożywiany w 100% naturalnymi suplementami z alg oraz naturalnie oczyszczany z toksyn poprzez zabiegi i kąpiele algowe.

Oczyszczony z toksyn, prawidłowo dożywiony organizm łatwiej i efektywniej przetwarza spożywane pokarmy i nie ma potrzeby magazynowania ich w formie tłuszczu a usunięcie obrzęków spowodowanych zalegającymi płynami pełnymi toksyn wywołuje uczucie lekkości, zwiększa energię i przyśpiesza proces chudnięcia.

FACE | BODY | HAIR | DIET

FUNDUSZE EUROPEJSKIE

LABORATORY ANDRE ZAGOZDA PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Wzrost eksportu firmy LABORATORY ANDRE ZAGOZDA w wyniku realizacji programu Go to Brand

Celem projektu jest promowanie marki ANDRE ZAGOZDA na rynkach zagranicznych
Dofinansowanie projektu z UE: 300 160 PLN